Casa Vidro Mar Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze 48 m² Casa Vidro Mar Villa Bombinhas is gelegen binnen 4 km afstand van het Canto Grande Strand en biedt toegang tot tal van toeristische attracties. De gezellige villa ligt in de Bombas wijk van Bombinhas en biedt privéparkeren, evenals draadloos internet.
Gasten het Retiro dos Padres strand op 10 minuten rijden vinden en het centrum van Bombinhas binnen 10 minuten te voet bereiken. De gesitueerde in Bombinhas Casa Vidro Mar Villa is op 2 km van het Strand van Mariscal gelegen. Het vakantiehuis is in de buurt van de Garimpo Artes gelegen.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken van de 1-badkamer accommodatie. Saba Pasteis e Sorvetes serveert Braziliaanse gerechten en ligt op circa 5 minuten wandelafstand van de villa.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Ministro Victor Konder van Casa Vidro Mar Villa?
De luchthaven Ministro Victor Konder en Casa Vidro Mar Villa liggen op een afstand van 55 km van elkaar. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Casa Vidro Mar Villa kun je aanbevelen?
Gasten van Casa Vidro Mar Villa kunnen eten in Bonna Pizza restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa Vidro Mar Villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Vidro Mar Villa. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Casa Vidro Mar Villa?
Casa Vidro Mar Villa biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in het vakantiehuis?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Bombinhas zijn het Strand van Mariscal en het strand Zimbros, die respectievelijk op 2 en 3 km van het vakantiehuis liggen. Daarnaast is het Galheta-strand (3,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.